Microsoft


Nowe Teams Premium są teraz dostępne

Data: 01.02.2023

Teams Premium jest teraz dostępna, aby pomóc klientom w zwiększeniu produktywności dzięki nowym funkcjom spotkań opartym na sztucznej inteligencji, w tym dużym modelom językowym obsługiwanym przez bibliotekę GPT-3.5 platformy OpenAI.

Dlaczego Teams Premium?

  • Zrób więcej z mniej Dzisiaj, pomimo niepewnych czasów ekonomicznych, wielu naszych klientów nie tylko płaci za rozwiązania spotkań, ale także kupuje drogie produkty dodatkowe na seminaria internetowe, wirtualne spotkania, produkty do analizy spotkań i nie tylko. Dzięki Teams Premium klienci mogą uzyskać te zaawansowane możliwości spotkań — w tym najnowsze spotkania oparte na sztucznej inteligencji — za zaledwie 7,00 USD za użytkownika miesięcznie (30% od ceny standardowej).
  • Zwiększ produktywność i skoncentruj się na najważniejszych zagadnieniach dzięki spotkaniom opartym na sztucznej inteligencji, w tym dużym modelom językowym obsługiwanym przez bibliotekę GPT-3.5 firmy OpenAI. Ponieważ czas spędzony na spotkaniach wzrósł o 252% w ciągu ostatnich dwóch lat, potrzebujemy nowego sposobu pracy. Teams Premium umożliwia rozpoczęcie zarządzania przeciążeniem spotkania i odnajdywanie najważniejszych wydarzeń, które są dla Ciebie najważniejsze.


Co to jest Teams Premium?

Teams Premium, który jest oparty na znanym, wieloosobowym środowisku współpracy w usłudze Microsoft Teams, odblokowuje nowe środowiska dla klientów chcących uczynić spotkania bardziej inteligentnymi, spersonalizowanymi i chronionymi — niezależnie od tego, czy jest to jedno na jednym, duże spotkania, spotkania wirtualne czy seminaria internetowe. Teams Premium jest lepszym sposobem na spotkanie. Sprawia to, że spotkania są bardziej:

  • Intelligent — skoncentruj się na tym, co ma znaczenie w przypadku spotkań opartych na sztucznej inteligencji, w tym dużych modeli językowych obsługiwanych przez bibliotekę GPT-3.5 openAI.
  • Spersonalizowane — klienci mogą łatwo tworzyć spotkania pasujące do swoich dostosowanych potrzeb i ucieleśniać swoją markę.
  • Chronione — pomaga zachować poufne spotkania dzięki zaawansowanej ochronie spotkań.


Ponadto Teams Premium umożliwia organizacjom korzystanie z jednego, zintegrowanego rozwiązania do spotkań:


  • Hostowanie seminariów internetowych o wysokiej jakości przy użyciu zaawansowanych funkcji w celu głębszego zaangażowania i generowania nowych potencjalnych klientów.
  • Ułatwianie spersonalizowanych Wirtualne Terminy z zaawansowanymi możliwościami śledzenia wydajności biznesowej, zarządzania kolejkami i pomagania w zmniejszaniu liczby wyświetlanych komunikatów.


Subskrypcje wersji próbnej Teams Premium

Dzierżawę klienta można zarejestrować w wersji próbnej na Centrum administracyjne platformy Microsoft 365, wyszukując Teams Premium w katalogu. Po zarejestrowaniu i aktywowaniu subskrypcji próbnej administratorzy dzierżawy otrzymają ograniczoną liczbę 30-dniowych licencji próbnych, które mogą przypisać do użytkowników w swojej organizacji. 

Fakty

Zrealizowane projekty

0

Sprzedane licencje 

0

Oddziały w Polsce

0

Certyfikaty MS

0