Microsoft


Wprowadzenie do rozwiązania Microsoft 365 Copilot — twój copilot do pracy

Data: 30.03.2023

Od 16 marca 2023 r. jest dostępna wersja zapoznawcza platformy Microsoft 365 Copilot. Copilot łączy w jeden system możliwości sztucznej inteligencji nowej generacji, bogactwa poszczególnych danych użytkowników — kalendarza, wiadomości e-mail, czatów, dokumentów, spotkań i nie tylko — w programie Microsoft Graph oraz aplikacjach platformy Microsoft 365 używanych codziennie. Robi to również w ramach istniejących zobowiązań firmy Microsoft dotyczących bezpieczeństwa

i prywatności danych w przedsiębiorstwie. Platforma Microsoft 365 Copilot nie jest po prostu lepszym sposobem robienia tych samych rzeczy. To zupełnie nowy sposób pracy. Ogłoszenie i dodatkowe informacje znajdują się w najnowszym oficjalnym wpisie w blogu firmy Microsoft.


Copilot współpracuje z użytkownikami na dwa sposoby:

  • Copilot współpracuje z użytkownikiem osadzonym w aplikacjach platformy Microsoft 365 używanych codziennie — Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams i nie tylko — aby uwolnić kreatywność, odblokować produktywność i poziom umiejętności.

  • Copilot obsługuje również usługę Microsoft 365 Business Chat, całkowicie nowe środowisko , które pozwala wykorzystać możliwości programu Microsoft Graph w czasie rzeczywistym, pracując we wszystkich aplikacjach i danych platformy Microsoft 365 użytkownika — kalendarzu, wiadomościach e-mailach, czatach, dokumentach, spotkaniach i kontaktach — aby robić rzeczy, które nigdy wcześniej nie były w stanie wykonać.


Razem oznacza to, że klienci mogą poświęcać mniej czasu na wyszukiwanie odpowiedniego dokumentu lub informacji, stara się rozpocząć pracę nad zadaniem, przejście z narzędzia do narzędzia i więcej czasu — tworzenie, współpraca, wprowadzanie innowacji.


Fakty

Zrealizowane projekty

0

Sprzedane licencje 

0

Oddziały w Polsce

0

Certyfikaty MS

0