CLOUD SECURITY

Zabezpiecz skutecznie

swoje dane w firmie

Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań  Cloud security

  firmy, samorząd, szkolnictwo, służba zdrowia


  Zarządzanie informacją

  Pracownik otrzymuje blokady wiadomości, dokumentów prywatnych, plików na stronie, danych na nośniku USB. System nie pozwoli skopiować ich pomiędzy sobą. Zapewnia to odpowiednie polityki bezpieczeństwa. Mamy możliwość włączyć szyfrowanie i graniczenia do określonych plików. Dane będą widoczne tylko dla tych, co powinni je otrzymać. Dokumenty i wiadomości mogą posiadać etykiety - co pozwoli klasyfikować je i przekazywać tylko właściwym osobom. Zapomnij od dziś, że ktokolwiek wyśle niechcianego emaila, system go zatrzyma. To wszystko dzięki Microsoft Information Protection (MIP).

  Poufność tożsamości

  Zapewni nam uwierzytelnienie wieloskładnikowe tzw: MFA, który jest standardem w świecie cyfrowym i bankowym. Windows Hello, PIN, biometria pomoże Ci logować się szybko i bezpiecznie do Microsoft 365. 


  Microsoft Authenticator pomoże Ci w każdym miejscu na bezpieczne logowanie. Logowanie z kluczem sprzętowym dla najbardziej Wymagających. 

  Odpowiednie polityki kontroli i dostępu z obcego kraju, adresu IP, dozwolonego urządzenia. Raporty logowania pozwolą ci sprawdzić czy twoje środowisko jest bezpieczne, samoobsługowy reset hasła dzięki AD Premium pozwoli ci odciążyć twojego informatyka.  

  Bezpieczeństwo dokumentów

  Dzięki usłudze OneDrive kopia Twoich plików wykonywana jest w tle. Tylko Ty decydujesz komu udostępnisz swój zasób. Koniec z załącznikami w poczcie 50 MB. Na życzenie wyłączymy synchronizację do prywatnych zasobów. Zewnętrze dyski system może

  szyfrować i możesz je przechowywać latami.

  źródło obrazka: https://novaquantum.com/

  Nadzór urządzeń

  Antywirus na Windows 10 to podstawa, nie musisz martwić się o aktualizację. Urządzenia firmowe zostają przypisane jako służbowe co zapewnia że aplikacja Intune dba o ich nadzór i ustawienia. Urządzenia na Windows 10 mogą być zaszyfrowane poprzez BitLocker, przy awarii użytkownik jest w stanie sam sobie poradzić.


  Ochrona wiadomości

  E-mail to podstawowy kanał informacji i powinien być bezpieczny. Zapewni Ci to odpowiednie blokowanie wiadomości. Dzięki zdefiniowanym wcześniej politykom zautomatyzujesz swoją pracę. System pozwoli Ci skopiować do poczty i wysłać tylko te wiadomości, do których masz dostęp. Jeśli przez przypadek wyślesz komuś niepowołanemu, osoba ta nie odczyta załącznika lub treści. 

  Rodo

  NIP, pesel, numer karty czy numer dowodu osobistego to jedne z wielu informacji jakie system wyłapie w Twojej korespondencji i zablokuje wysłanie ich. Dane osobowe mogą być odpowiednio klasyfikowane i zabezpieczane. Tworzone są odpowiednie alerty i zasady celem śledzenia użytkownika i administratora. Pomożemy Ci spełnić wymagania dotyczące standardów RODO

  Cloud security - nasze certyfikaty

  Fakty

  Zrealizowane projekty

  0

  Sprzedane licencje 

  0

  Oddziały w Polsce

  0

  Certyfikaty MS

  0

  DOFINANSOWANE USŁUGI

  Skorzystaj z naszych dofinansowanych usług,

  dzięki bliskiej współpracy z Microsoft

  analiza, migracja, warsztaty,

  wdrożenia pilotażowe

  bez zobowiązań